Rajstopy imitujące pończochy – z czym je łączyć?

W ciągu ostatnich lat rajstopy imitujące pończochy zdobywają coraz więcej zwolenników, a raczej zwolenniczek. Nic dziwnego, skoro łączą ze sobą komfort rajstop oraz urok i seksapil pończoch. Dlatego coraz częściej te rajstopy jak pończochy powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Jednak czy można z nimi przesadzić? Do czego nosić, żeby wyglądać odpowiednio do sytuacji? Czy pasują na każdą okazję

Rajstopy imitujące pończochy do biura

Tak, tak – nie ma się czemu dziwić. To jedna z ich największych zalet – uniwersalność. Pamiętaj tylko, żeby wybrać te gładkie, bez najdrobniejszego nawet wzorka. To ich klasyczna, bardziej “dzienna” wersja, która idealnie wpasuje się w biznesową konwencję biura. Zdecyduj się też na rajstopy jak pończochy w klasycznych kolorach: czarny lub cielisty. Idealnie komponować się z ołówkową spódnicą. Ogólnie przyjęta długość do kolana spowoduje, że nie będzie widać “pończochowego” wykończenia na udzie.

Rajstopy imitujące pończochy na wieczór

Wieczorna randka, wypad ze znajomymi do pubu, czy na dyskotekę. W takich sytuacjach rajstopy jak pończochy sprawdzą się idealnie. Do czego je nosić? Oczywiście do spódniczek lub sukienek. I tym razem krótkich. Nie po to chcesz dodać sobie seksapilu, żeby w ostateczności się nim nie pochwalić, prawda? Pierwsza randka jest idealna na rajstopy imitujące pończochy z delikatnym wzorkiem. Do tego klasyczna mała czarna i mamy niezawodny strój kusicielki. Jeśli znacie się już lepiej możesz pokusić się na rajstopy jak pończochy kabaretki – najbardziej ponętne rozwiązanie.

Na ślubnym kobiercu

Biały kolor części majteczkowej wybierz natomiast, jeśli rajstopy imitujące pończochy masz zamiar założyć na ten najważniejszy dzień w Twoim życiu. Skomponują się z suknią, a dzięki cielistej części dolnej będą stanowiły klasyczną całość. Wybierając rajstopy imitujące pończochy możesz szaleć przez całą noc z komfortową pewnością, że nic się nie wydarzy. 

Rajstopy jak pończochy – wybierz najlepsze

Sukces ostatnich lat sprawił, że obecnie rajstopy imitujące pończochy kupić można wszędzie w niezliczonych wzorach i wykończeniach. Na pewno znajdziesz takie, które sprawdzą się idealnie w wielu sytuacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *