Rajstopy imitujące pończochy – pazur i komfort w jednym

W ogólnie pojętej opinii zarówno mężczyzn, jak i kobiet, pończochy są zdecydowanie bardziej kobiece i seksowne niż rajstopy. Do niedawna jeszcze kobiety, które nie czuły się komfortowo w pończochach (tak, są takie), nie miały wyjścia. Od niedawna jednak triumfy święcą rajstopy imitujące pończochy.

Niezastąpiony komfort

Rajstopy jak pończochy to przede wszystkim bardziej komfortowa propozycja. Dla niektórych z nas pończochy samonośnie często wiązały się ze stresem: czy na pewno się nie zsuną, czy nie będzie ich widać pod sukienką… Tu ten problem znika zupełnie. Rajstopy imitujące rajstopy można nosić swobodnie i bez zamartwiania się o stresujące sytuacje.

Rajstopy jak pończochy dodają seksapilu

Rajstopy imitujące pończochy posiadają owszem tzw. część majteczkową, jednak jest ona nieco subtelniejsza od pozostałej części. A raczej granica pomiędzy nimi jest widoczna, dzięki zastosowaniu przeszycia w miejscu, w którym kończą się tradycyjne pończochy, czyli w wyższej partii ud. Część z nich zawiera również koronkowe, ponętne wzory po bokach ud i na biodrach lub w tylnej części majteczkowej. Wszystko to powoduje, że te rajstopy jak pończochy zyskują pazura, a każda kobieta poczuje się w nich seksowniejsza.

Rajstopy imitujące pończochy na randkę i nie tylko

Jest to rozwiązanie nie tylko praktyczniejsze, ale także bardziej uniwersalne. Możesz je założyć także do pracy. Przy klasycznej, ołówkowej spódnicy będą wyglądały klasycznie. A jeśli po pracy planujesz wyjście, wystarczy, że zmienisz spódnicę, a rajstopy jak pończochy dokonają całej przemiany.

Dla każdego coś dobrego

Rajstopy jak pończochy występują w wielu wariantach. Czarne, cieliste, a nawet białe np. dla panny młodej. Są i gładkie, ale też znajdziesz z delikatnym wzorem, wykończone bardziej klasycznie lub ponętną koronką. Rajstopy imitujące pończochy stają się coraz bardziej popularne i każda kobieta znajdzie w nich coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *