Postaw na wzór

Klasyczne, gładkie rajstopy są nieodzowną częścią garderoby każdej kobiety. Sprawdzają się do strojów biznesowych, wieczorowych i do codziennego, casualowego użytku. Jednak coraz częściej na sklepowych półkach pojawiają się rajstopy wzorzyste. Jak je nosić, do czego założyć i czy można tak zaszaleć? Oczywiście, że można i bez względu na wiek.

Rajstopy we wzorki do biura

Czemu nie? Faktycznie gładkie rajstopy są niezastąpione. Pasują do każdego stroju, są eleganckie i nie rozpraszają uwagi, co przy spotkaniach biznesowych, jest ważnym elementem. Jednak w dni nieco luźniejsze można przecież wybrać rajstpy we wzorki delikatne, albo umiejscowione w jednym miejscu np. na kostce, czy w okolicach ścięgna Achillesa. Taki delikatny wzór podkreśli osobowość i pozwoli nieco wyróżnić się na tle korporacyjnej ciżby.  

Rajstopy wzorzyste – odrobina szaleństwa

Tymczasem poza pracą można pozwolić sobie na odrobinę więcej ekstrawagancji. Owszem można pójść w bardziej dziewczęce rajstopy wzorzyste np. w delikatne kropki. Ale to już nieco wieje nudą. Jeśli podkreślać swój indywidualizm, to na całego. Można wybrać rajstopy we wzory bardziej rzucające się w oczy takie, jak motylki, kokardki (np. czerwone na czarnych rajstopach), czy modne ostatnio centki. A dla fanek np. wycieczek rowerowych na rynku dostać można rajstopy we wzory rowerów.

Wolność od konwenansów

Bez względu na to jakie są rajstopy wzorzyste, zawsze będą oddawały tę szaloną stronę kobiecej natury.  Na pewno bardziej wyróżniają je w tłumie niż gładkie rajstopy. Sprawiają, że kobieta odbierana jest jako bardziej szalona, wolna od konwenansów i ograniczeń. Chyba to właśnie wrażenie jest najbardziej ekscytujące.

Odważ się

Dla tych, których ograniczają biurowe zasady i nie mogą sobie pozwolić nawet na tę odrobinę szaleństwa, pozostają weekendy. Warto właśnie wtedy dla tego poczucia wolności wybrać rajstopy wzorzyste. Tak, po prostu dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *