Podkolanówki są nie tylko dla dziewczynek!

Jedno z powszechnych wspomnień z dzieciństwa większości dorosłych obecnie kobiet, to cudna sukieneczka z falbankami i błyszczącymi koralikami, w których jako kilkuletnie dziewczynki czuły się jak księżniczki. Do tego obowiązkowo rajstopy lub klasyczne białe podkolanówki. Krok w dorosłość oznaczał przejście na pończochy i rajstopy, ale czy to oznacza, że cienkie podkolanówki i grube podkolanówki musisz odłożyć na półkę?

Dorosłość to nie tylko elegancja

Elegancja oczywiście przede wszystkim, ale też wygoda i praktyka, która również może być elegancka. Może białe podkolanówki i czarne podkolanówki nie komponują się dobrze ze spódnicą czy sukienką mini (raczej w ogóle), ale sprawdzają się do spodni zarówno w wydaniu biznesowym, jak i casualowym.

Cienkie podkolanówki w wersji biznesowej

One właśnie sprawdzą się najlepiej do eleganckich spodni. W letnim wydaniu możesz pokusić się o cienkie podkolanówki w kolorze cielistym. Dla odważniejszych kobiet  do letnich, białych spodni mogą też pasować białe podkolanówki. Nie będą bardzo widoczne, a dopełnią całość wizerunku.

Podkolanówki wzorzyste propozycja z pazurkiem

Do zimowego wizerunku można dobrać ciemne podkolanówki. Najlepiej oczywiście sprawdzą się czarne podkolanówki, gdyż to wersja najbardziej uniwersalna.Gładkie będą idealne do biura. Natomiast na wieczorne wyjście do jeansów i szpilek można wybrać podkolanówki wzorzyste. Delikatny wzorek na kostce z pewnością doda seksapilu i dzięki temu wykorzystasz podkolanówki wzorzyste do podkreślenia swojej kobiecej natury.  Pamiętaj też, że w tym wypadku najlepiej wyglądać będą ciemne podkolanówki, na których tłoczenie jest lepiej widoczne.

Nieco więcej seksapilu?

Jeśli naprawdę nie lubisz sukienek, a jednocześnie chcesz w spodniach czuć się kobieco, niezastąpione będą podkolanówki kabaretki. Ostatnio produkt ten zdobywa coraz więcej zwolenniczek. Nic dziwnego skoro podkolanówki kabaretki podobnie jak rajstopy poruszają fantazję. Co więcej, sprawiają, że kostka wygląda wyjątkowo efektownie.

Grube podkolanówki zimową porą

Może nie cieszą się zbyt dużą popularnością, jednak mogą okazać się niezastąpione na spacerach w chłodne jesienne wieczory. Ogrzeją one stopę, kiedy na skarpety jest jeszcze za wcześnie. Oczywiście grube podkolanówki możesz też założyć do codziennych strojów, jednak unikaj ich do szpilek. Wybierz raczej półsportowy image.

To nie przeszłość

Jak widzisz, podkolanówki to nie relikt, ani produkt dla dziewczynek. Dzisiaj, odpowiednio dobrane podkreślą strój i ładnie wyeksponują kostkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *