Cieliste rajstopy – zbrodnia na modzie czy praktyczna rzecz w garderobie?

W pewnym okresie cieliste cienkie rajstopy stały się pewnego rodzaju faux pas. Pionierzy mody, wizażyści, styliści robili wszystko, by wyrzucić je ze sklepowych półek, a nawet ze świadomości producentów i samych klientek. Przez wiele lat próbowano im wmówić, że to zwykła zbrodnia na modzie, zwłaszcza grube cieliste rajstopy. Na szczęście opór był zbyt duży i cieliste rajstopy skutecznie oparły się atakom.

Cieliste cienkie rajstopy w każdej garderobie

To nieodzowny element każdego stroju, a cieliste matowe rajstopy są niezastąpione do strojów biznesowych. Nic nie pasuje lepiej do ołówkowej spódnicy, czy eleganckiej sukienki biurowej niż cieliste rajstopy. Znaleźć można je na https://www.gabriella.pl/pl/rajstopy/

Korporacyjny mat

Co więcej, w wielu korporacjach dress code zabrania pracownikom chodzenia z tzw. gołymi nogami. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się cieliste cienkie rajstopy, a latem idealne będą cieliste matowe rajstopy. Nie mają one połysku, często więc praktycznie ich nie widać.

Cieliste rajstopy jak druga skóra

Latem mają wzięcie jeszcze z innego powodu. Pracując, często nie mamy czasu na opalanie. Zazwyczaj więc lądujemy z opalonymi rękami i twarzą, wystawionymi na słońce praktycznie przez cały czas i białymi nogami, które zakrywamy w pracy spodniami, czy długimi spódnicami. Ta różnica pod koniec lata bywa wręcz groteskowa. I tu właśnie jako koło ratunkowe pojawiają się cieliste cienkie rajstopy. Dostępne w niezliczonej gamie odcieni pozwalają dobrać odpowiedni kolor do opalonych części ciała.

Przyjaciel na wielkie wyjścia

Cieliste rajstopy to także częsty wybór na wieczorne wyjścia. Do eleganckich sukienek koktajlowych nie  ma nic lepszego. Ładnie podkreślają nogę, a jednocześnie są niemal niewidoczne.

Ulubieniec babć

Grube cieliste rajstopy od dawna kojarzone są z babciami. W zasadzie nic w tym dziwnego, bo to ich ulubienice. A wiele młodych kobiet podchodzi do nich raczej sceptycznie. Zupełnie niepotrzebnie. Owszem najbardziej nadają się na zimowe dni, kiedy temperatura wymusza na nas cieplejszy strój. Jeśli masz w garderobie jasne, zimowe spodnie, to możesz pod nie założyć grube cieliste rajstopy. To po prostu praktyczne rozwiązanie. A o to też w stroju chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *